Kaip „Covid 19“ įtakos įmonės rezultatus?

Registruokitės nemokamai konsultacijai
planavimo ir biudžetavimo klausimais:

+370 683 99470
konsultacijos@s2p.lt
Linkedin
Facebook

Turbūt dažnas verslo atstovas karantino laikotarpiu susidūrė su rimtais finansiniais iššūkiais, kurie pareikalavo operatyvių ir tikslių planavimo bei biudžeto perskirstymo sprendimų. Tačiau ar įmanoma patikimai įvertinti priimtų sprendimų įtaką įmonės rezultatams ilguoju laikotarpiu nepasitelkus pažangių planavimo ir biudžetavimo valdymo technologijų, kurios leistų planuoti 3, 5 ar net 10 metų laikotarpį į priekį realiuoju laiku? Naudojant plačiai pasaulyje paplitusias analitikos technologijas galėsite įvertinti savo sprendimų poveiki įmonės rezultatams ir atsakyti į rūpimus klausimus, pavyzdžiui:

  • Ar priimti sprendimai yra pakankami, kad įmonė gyvuotų tęsiantis sudėtingai rinkos padėčiai „n“ metų?
  • Ar priimti sprendimai nėra pertekliniai ir ar tai nesutrukdys įmonei grįžti į rinką pilnu pajėgumu kai situacija stabilizuosis?
  • Kaip keisis apyvartinių lėšų dydis ir ar jų užteks vykdyti įmonės veiklą?
  • Ar priimti sprendimai yra per daug konservatyvūs ir įmonė kaups apyvartines lėšas bei neišnaudos rinkos galimybių?

Ar esate pakankamai gerai informuoti, kad galėtumėte atsakyti į aukščiau pateiktus klausimus? Mūsų komanda Jums įdiegs vieną pažangiausių planavimo ir biudžeto valdymo sprendimų naudojant IBM Planning Analytics platformą. Bendradarbiaudama su Jūsų įmonės planavimo ir biudžeto sudarymo atstovais, sukurs veiklos analitinį modelį, atitinkanti Jūsų verslo logiką. Pasinaudodami šiuo modeliu, Jūs galėsite įvertinti istorinę bei ateities įmonės būklę. Bus įmanoma prognozuoti - kokią įtaką turės vienas ar kitas reiškinys įmonės finansiniam stabilumui. Sukurtas modelis padės Jums gauti tikslią informaciją apie sprendimų pasekmes ir pagrįstai atsakyti į klausimus, pasinaudojant šiais IBM Planning Analytics funkcionalumais:

  • Skirtingų planavimo versijų kūrimas, kurios atvaizduos skirtingus pajamingumo, sąnaudų ar kitų rodiklių pokyčius. Ar įmonė išliks stabili po „n“ metų, jei pajamos sumažės 10 %, o sąnaudos bus sumažintos 5 %? Gal reikėtų pasispausti labiau? Sukūrus kelias versijas su skirtingais rodiklių dydžiais, galėsite įvertinti - koks variantas yra tinkamesnis.
  • Darbuotojų skaičiaus ir apmokymų sąnaudų planavimas. Susidūrus prastovomis ar paklausos kritimu, planavimo sprendimas padėtų Jums įvertinti - ar tikrai etatų mažinimas yra geriausia išeitis? Galbūt, rinkai stabilizavus, daugiau kaštų pareikalaus naujų darbuotojų suradimas bei apmokymas, nei esamų išlaikymas?
  • Prognozavimas (what-if) finansinių ataskaitų pagrindu, vertinant pagrindinių rodiklių (KPI) reikšmes skirtingiems scenarijams, padės Jums pasirinkti teisingą kryptį.

Dar aiškesniu ir tikslesniu sprendimų priėmimą padarys plačios IBM Planning Analytics vizualizavimo galimybės. Jos gali atlikti papildomo perspėjimo dėl probleminių vietų signalizavimo funkciją. Jūs tikrai nepraleisite to, kad vienas iš rodiklių artėja prie rizikingos ribos, jei jis bus paryškintas vizualiai ir išsiskirs iš kitų rodiklių.

Nuo atsakymų į paminėtus ir kitus klausimus tikslumo ir savalaikiškumo priklauso, kokią strategiją įmonė pasirinks ir kokios bus šios strategijos pasekmės; todėl ypatingai svarbu turėti įrankius, kurie leidžia gauti informaciją greitai ir patikimai, bei būti užtikrintiems dėl įmonės ateities.