Duomenų saugyklos ir verslo analitikos sprendimai

Registruokitės nemokamai konsultacijai
verslo analitikos klausimais:

+370 683 99470
konsultacijos@s2p.lt
Linkedin
Facebook

Veiklos našumas, efektyvumas, konkurencingumas ir juos lemiantys veiksniai yra vieni iš aktualiausių sėkmingo organizacijų veiklos valdymo aspektų. Atsakymų į šiuos klausimus paprastai ieškome sekdami ir analizuodami esamą padėtį. Įžvalgos, kurias padarome analitinių priemonių pagalba stebėdami ir vertindami vidinius ir išorės procesus, nagrinėdami savo ir konkurentų veiksmus, analizuodami priimtų sprendimų pasekmes, leidžia įsivertinti ne tik esamos situacijos būklę, bet ir laiku pamatyti naują galimą verslo potencialą, užslėptas galimybes ar naujas proveržio sritis.

Pagrindinis analitikos technologijų tikslas yra aprūpinti atsakingus darbuotojus aktualia ir kokybiška informacija, kurią žinių pavidalu jie panaudos sprendimų priėmimui. Informacija, glūdinti organizacijos kaupiamuose duomenyse, dažnai yra neatrastas žinių lobynas, kuris slepia atsakymus į atvirus klausimus ir padeda priimti racionalius sprendimus.

Sprendimo kūrimas paprastai pradedamas nuo skirtinguose organizacijos duomenų šaltiniuose kaupiamų duomenų paėmimo, apjungimo ir jų pirminio apdorojimo. Tai yra vienas iš pagrindinių mūsų – BI sistemų diegėjų – darbų, nes tinkamai struktūrizuota skirtingų duomenų visuma leidžia vartotojui uždavinį nagrinėti įvairiais aspektais ir gauti vieningą patikimą informaciją.

Vartotojui naudoti patogus analitinis įrankis, kurį paprastai rekomenduojame ir parenkame atsižvelgdami į vartotojo patirtį, kompetencijas ir, aišku, uždavinio sudėtingumą, yra antrasis šio sprendimo aspektas. Intuityviai suprantamai ir vizualiai estetiškai realizuotas funkcionalumas, paprastas užklausų formavimas ir greitas ataskaitų parengimas, grafinis rezultatų ir tendencijų atvaizdavimas – supaprastina analitinių sistemų vartotojų darbą, leidžia efektyviau formuoti įžvalgas ir greičiau suprasti gilumines vyksmo priežastis, surasti dar neišnaudotas nišas verslui.